Firma DM Fire to zespół fachowców od Szkolenia z I Pomocy Przedlekarskiej. Jeśli interesują Cię praktyczne i aktualne szkolenia z I pomocy dostosowane do potrzeb i zagrożeń w Twojej firmie skontaktuj się z nami.

Szkolenie z I Pierwszej Pomocy obejmuje:

  • szkolenie realizowane przez doświadczonego ratownika medycznego
  • zajęcia teoretyczne
  • zajęcia praktyczne

Kurs I pomocy w mieście Gdynia, Wejherowo, Gdańsk i Sopot przez DM Fire czyli kursy i szkolenia bhp dla firm

Na kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy będą mogli Państwo poznać wiele zagadnień dotyczących udzielania pierwszej pomocy. Otrzymają od nas Państwo również szczegółowe informacje na temat zachowań i podjęcia prawidłowych kroków, by móc uratować komuś życie. Badania statystyczne podają, że osoby, które brały udział w kursach pierwszej pomocy częściej i chętniej udzielają pierwszej pomocy, kiedy są świadkami wypadku lub niepokojących zdarzeń.

Na szkolenia z I pomocy zapraszamy zarówno osoby młode i dorosłe.

Z naszego szkolenia może skorzystać każdy, niezależnie do wieku.
Bądź już dziś przygotowany do pomagania innym oraz gotowy do udzielania pierwszej pomocy w razie potrzeby. Najlepszym argumentem do wzięcia udziału w kursie ratownictwa medycznego jest fakt, że nigdy nie wiesz, kiedy może Cię spotkać nas sytuacja, w której czyjeś życie będzie zależeć właśnie do Ciebie. Zostanie bohaterem wcale nie musi być zarezerwowane dla innych. Może nim zostać każdy z nas!

Pewność co do prawidłowego udzielania pierwszej pomocy uzyskasz wyłącznie kończąc kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedlekarskiej. Praca u boku specjalistów to nie to samo, co czytanie artykułów zamieszczonych na mniej lub bardziej wiarygodnych witrynach internetowych.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z I pomocy!

A jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu BHP, kliknij w link i skontaktuj się z nami.

Kwalifikowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej gdynia, wejherowo, gdańsk i sopot czyli szkolenia i kursy bhp oraz kurs na wózki widłowe i suwnice